Власний рахунокСкільки заробляє фельдшер швидкої допомоги

Якщо тільки ви бачите, що автомобіль горить, а всередині людина, тоді її треба витягти без варіантів. Чи космічні кораблі – ось що треба країні. Оце те, що треба країні, щоб була сильною. Медсестра Ольга із Тернопільщини у соцмережі розповідає, що подзвонила до бухгалтерії, коли отримала зарплату, і там їй пояснили: 662 грн – це і є її 300% від окладу за те, що працювала з інфікованими коронавірусом. В середньому «Медсестра» в Україні заробляє 13100 грн. Безкоштовної медицини в Україні не існує. Я не дам нікому диктувати умови мені й Україні. До слова, нині мінімальна зарплата в Україні становить 4 723 грн, а прожитковий мінімум – 2102 грн, у той час лікар швидкої допомоги отримує заробітну плату близько 7 500 грн, фельдшер – понад 4 700 грн та водій – понад 5 000 грн. До приватної стоматологічної клініки, запрошуємо на роботу асистента лікаря-стоматолога. Фельдшеру швидкої допомоги заплатили за квітень понад 4 700 грн, а було нараховано майже 6 000 грн зарплати, із яких погодинна оплата – понад 3 000 гривень, доплати за шкідливість – понад 800 грн, за нічні зміни – понад 600 грн та за роботу у святкові дні – понад 600 грн. З 1 січня 2017 року заробітна плата 3200, отримувати на руки 2550. Чи вірно це нараховано.

Попрацю років 3-5 за 3200, а потім і зарплата підросте. 5 708 грн, з 1 грудня 2017 р.- 6 400 грн проти 4 813 грн на 1 грудня 2016 р., середня зарплата вчителя без категорії на 1 грудня 2017 р. Однако минимальная зарплата медсестры, как и других работников, с 01.01.2021 составляет 6000 грн, за работу на 0,5 ставки должна быть не менее 3000,00 грн (6000 грн × 0,5). Поэтому руководство медучреждения должно доплатить медсестре разницу, а именно 372,60 грн (3000,000 грн – 2627,40 грн). Следовательно, зарплата медсестры первой квалификационной категории, которая работает на 0,5 ставки, составляет 3218,95 грн. Средняя зарплата фельдшера в Украине 2023 медсестры за последний год по РФ представлена в таблице. • зарплати педагогічним працівникам зростуть в середньому на 33% (приміром, середня зарплата учителя вищої категорії з 1 січня 2017 р. Близько половини цих коштів – видатки практики, все інше – зарплата працівників (лікаря, медсестер, фельдшерів). Якщо ж ви звертаєтесь до нього за направленням сімейного лікаря, вартість вашого лікування та необхідних медичних засобів відшкодує держава. Саме таким чином буде запроваджено принцип «гроші йдуть за пацієнтом»: людина звернулась в лікарню, їй надали допомогу, після цього держава заплатила за цю послугу згідно зі встановленим тарифом лікарні.

Саме громади мають вирішити, які з лікарень потрібно підсилити, а які перепрофілювати. Саме держава гарантуватиме, що кожному громадянину, який звернеться до сімейного лікаря, буде надано допомогу безкоштовно. Це потрібно для того, щоб держава могла оплачувати медичним закладам послугу, яку вони надали людині. Всі послуги, які оплачує держава за лікування пацієнта, будуть оплачені на 100%, як цього вимагає Конституція. Всі послуги, аналізи, дослідження, ліки, які надаються за цією програмою будуть для пацієнтів на 100% БЕЗОПЛАТНИМИ. Медичні послуги, що увійдуть до програми медичних гарантій, завжди і в повному обсязі на 100% надаватимуться громадянам за рахунок коштів державного бюджету. Медична допомога завжди і в повному обсязі надається громадянам за рахунок коштів державного бюджету. Фінансування поліклініки, де працює лікар, амбулаторії чи лікаря-ФОПа відбуватиметься з державного бюджету і не залежатиме від фінансової спроможності місцевої громади чи прихильності місцевих чиновників. Це може бути лікар, який працює в поліклініці, амбулаторії, приватній лікарні (якщо вона підписала договір з НСЗУ) або має власну практику.

Допомога, яку надає сімейний лікар, терапевт, педіатр, повністю оплачується державою, для людини вона є безкоштовною. Оновлені, вдосконалені закони повністю зрівнюють усіх членів сім’ї неплатника з питань аліментних виплат. Допомога лікаря первинної ланки, що повністю оплачується державою, включає: консультації лікаря необмежену кількість разів, профілактичні огляди, базові аналізи, направлення до лікарів-спеціалістів, видачу довідок та листів непрацездатності. У 2018 році середній тариф за людину, яку обслуговує лікар первинної ланки, складе 370 грн. Тариф на медичні послуги з надання первинної медичної допомоги складається з двох частин: ставки на оплату медичної послуги та ставки на оплату діагностичних послуг, у тому числі лабораторних досліджень. Хоча Постанова № 28 вносить зміни в додаток 3 Типової форми договору про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій, затвердженої постановою КМУ від 25.04.2018 № 410. Ідеться про нові зобов’язання надавача медичних послуг щодо забезпечення належного рівня надання таких послуг за договором. Документ вносит изменения и в приложение 3 Типовой формы договора о медицинском обслуживании населения по программе медицинских гарантий, утвержденной постановлением КМУ от 25.04.2018 № 410. Речь идет о новых обязательствах поставщика медицинских услуг по обеспечению надлежащего уровня оказания таких услуг по договору. З наступного року кожному українцю потрібно буде обрати свого сімейного лікаря, терапевта, педіатра і підписати з ним угоду на медичне обслуговування.

Shopping Cart
Scroll to Top